سال نو مبارک

فرارسیدن سال نو و جشن ملی و ایرانیِ نوروز را به همه‌ی ایرانیانِ آزاده و وطن‌خواه تبریک و شادباش می‌گویم. باشد که در این سال جدید، ایرانِ بزرگ، سرفرازتر گردد و دشمنانی که خواهانِ فروپاشی وحدت و اقتدار ایران و ایرانیان‌اند، خوار و معدوم شوند.

/ 7 نظر / 303 بازدید
سهراب ایرانی

ما هم به شما و همه ایرانیان با شرف شادباش میگیم و برای ملت ایران آرزوی بهترین ها رو میکنیم. تا ما هستیم و برای ایران میمیریم پوزه بد خواهان به خاک ذلت مالیده خواهد شد.

جمشید کیانی

نوروز کهن و باستانی را به شما و خانواده‎ی گرامی‎تان و همه‎ی مردم ایران شادباش می‎گویم. امیدوارم که هر چه زودتر جشنِ نابودی ایران‎ستیزان و تجزیه‎طلبان را برگزار کنیم.

ایدین

یه خاصیتی که تو کل موجودات هست اینه همیشه خودشون رو با بهتر یا بالاتر از خود مقایسه میکنند ... کل وبلاگت علیه تورکها بود افتخار میکنم که تورکم ...

آرش

با سلام و تبریک به مناسبت سال نو سوالی داشتم ازتون امروز به سایت آقای غیاث آبادی رفتم و نگاهی به مطالب اشون انداختم که تازگی داشت میخواستم نظر ما رو درباره کتاب رنجهای بشری ایشون و اصولا نظراتی که درباره تاریخ ایران باستان دارن بپرسم اینکه آیا نوشته های ایشون مستند و معتبر هست؟ممنون امیدوارم سال خوبی داشته باشین

سهراب ایرانی

درود برشما دوست گرامی ظاهرا در مدارس باکو هونهای ژرمن و مجار تبار رو ترک تبار وانمود میکنن. البته براساس نظریات برخی پژوهشگران غیر مفید و اعتبار هونها رو به ترکان ربط میدن که گویی این هم قضیه مال خود کردن همه تاریخ آسیا به سود ترکان باتشه.

سهراب ایرانی

در مورد گوکهای به احتمال ایرانی تبار هم همین داستان در باکو حاکم است.

مریم

درود بر شما ، امیدوارم که امسال سال خوبی برای ایران و ایرانی باشه ، تحریم ها هم که برداشته بشه جای امیدواری هست ... منم با معرفی تاریخ 7 هزار ساله تهران بروزم[گل] کشف اشیا ، آثار تاریخی و اسکلت زن 7 هزار ساله در تهران .