هزاره‌هاى پرشکوه

نقدی رسواگرانه بر آثار ضدایرانی ناصر پورپیرار و مجموعه‌ای سودمند و کم‌نظیر از اسناد تاریخی و زبان‌شناختی

 

مراکز فروش: تهران
خیابان انقلاب، خیابان دانشگاه، پلاک 1، انتشارات توس، تلفن 66461007
خیابان انقلاب، خیابان فلسطین جنوبی، مؤسسه‌ی فرهنگی - انتشاراتی فروهر، تلفن 66462704/ 7 نظر / 45 بازدید
ايران

با درود ذوالقرنين به روز شد با: مشتی خاک بر دهان پورپیرار (1): آن شمال افسانه ای منتظر نظرات اصلاحي شما هستم.

ايران

با درود اگر ممکن است اي ميل کيوان را براي من بفرستيد. به اي ميلم سپاس

آنتی پورپيرار

با درود بر دوستان گرامی بالاخص جناب کيانی وب لاگ ناريا ۲ با مقاله ( کتاب تورات و اصالت آن از منظر قرآن و نقل چن نکته ) در نقد نظريات ناصر پورپيرار به روز شد.

داريوش

با درود به شما دوست گرامی نوشته ای اينبار کامل درباره ی وزيران پارسه در دوران داريوش و خشايارشا برپايه گل نوشته ها نگاشته ام که خواستم نظر شما را دقيق داشته باشم. بخش دوم ان هم درباره ی خزانه دار های پارسه است. کوشش شده است شکل درست نام ها بیان شود و ریشه و اسناد مربوطه نیز ارائه شد. من چشم براه نظر های شما هستم. ضمنا چنانچه فونت نازنين راداشته باشید بهتر خواهد بود.

ايران

نمايش لازم نيست داريوش جان سلام پنجشنبه خودم تهران رفتم. حرف شما درست بود فروهر کتاب را داشت. ولي بسته بود. دوستم تمام مشخصات فورشنده را داد حرف او هم راست بود. ظاهرا فروشنده چندان حال نداشته از بالاي پلکان پايين آمده کتابي بفروشد براي همين به طوس ارجاع داده بود. خودم هم به طوس هم رفتم آنها گفتند در هفته آينده يعني همين هفته کتاب را به فروش مي رسانند. اگر ممکن است کتاب را به کتابفروشيهاي رو به روي دانشگاه بدهيد. اين دو فروشگاه خيلي پرت هستند. موفق باشيد ايران

آنتی پورپيرار

با درود بر جناب کيانی عزيز وب لاگ ناریا ۲ با مقاله « رد نظریه پورپیرار در خصوص علل سقوط بابل توسط کوروش از زبان تورات » به روز شد.

ايران

ذوالقرنين به روز شد. مرداب شمالي براي پورپيرار!