يادداشت‌های هفته (۰)

معضلي كه كمابيش از آغاز راه اندازي اين وبلاگ در سال 2003 گريبان‌گير نويسنده‌ي آن، و چه بسا ديگر وبلاگ‌نويسان بوده، نقل مقالات پژوهشي اين وبلاگ در وبلاگ‌ها و وب‌سايت‌هاي ديگر بدون اشاره به نام و نشان صاحب و نويسنده‌ي اين مقالات است. با توجه به تداوم، بل كه تزايد اين معضل، كه بر بي‌وجداني و بي‌فرهنگي عاملان آن شهادت مي‌دهد، نويسنده به ناچار از ارائه‌ي مقالات پژوهشي در اين وبلاگ دست كشيده و از اين پس تحقيقات خود را تنها در قالب كتاب يا مقالات منتشره در مطبوعات عرضه خواهد كرد.
كتاب‌هايي كه تاكنون منتشر نموده و پس از اين نيز منتشر خواهم نمود، محور و موضوعي جز شناساندن وجوه درخشان و كم‌تر شناخته شده‌ي تاريخ و فرهنگ ايران باستان - بر مبناي اصول و شيوه‌هاي علمي - نداشته است، و برآشفتگي و عصبانيت ايران ستيزان و حاسدان خللي در روند و تداوم آن وارد نخواهد ساخت. نويسنده‌ي اين سطور اميدوار است با تداوم ياري‌ها و راهنمايي‌ها و پشتيباني‌هاي دوستان و همراهان فهيم و ميهن‌پرست خود، بتواند به شيوه‌اي پسنديده و پذيرفتني، به رسالت خود در دفاع و حراست از هويت و جايگاه ايران بزرگ عمل نمايد.
با وجود اين، از اين پس تلاش خواهم كرد كه به طور هفتگي يادداشت‌هايي را درباره‌ي مسائل اجتماعي و فرهنگي و بين المللي روز ايران و پليدكاري‌هاي ايران‌ستيزان در اين وبلاگ ارائه دهم و به بررسي رويدادهاي مهم اين حوزه بپردازم.

/ 7 نظر / 115 بازدید
ايران

سلام ايام سوگواري سالار شهيدان را تسليت مي گويم ذوالقرنين به روز شد مشتی خاک بر دهان پورپیرار (۱۰): پورپیرار منکر حادثه­ی کربلا

ناصر حاجلو

با درود و خسته نباشید بر استاد کيانی ـ اميدوارم که آن چنان که تا بحال پيروزمندانه چهره ی پلشت ايران ستيزان را به ايشان نشان داده‌ايد ـ زين پس هم در رسالت خود موفق و پايدار بوده باشيد و همچنين اميدوارم نتايج اين تحقيقات را که مسلما در نوع خود جامع و کامل خواهد بود به طرق گوناگون به اطلاع دوستان برسانيد . حال يا با معرفی کتاب يا مقاله در روزنامه‌ها و يا با راسال در گروه آتورپاتکان و يا به هر شکل ديگر ـ به هر روی اميدوارم بيش از پيش در اين راه موفق و پيروز باشيد . قربان شما ناصر حاجلو .

babayadgar@yahoo.com

با درود ما که هستیم.. امیدوارم بزودی نیز بتوانم کتاب سفینه تبریزی را با همت استاد اینترنتی کنیم. همچنین به اینجا سری بزنید: http://www.rozenbergps.com/index.php?frame=boek.php&item=736 شگفت است خارجی ها انقدر به این اثر بها میدهند ولی در ایران هنوز ما قدر چنین کتابی را نشناختیم.

فرانک رمضانی

با سلام و درود به شما استاد گرامی.مطالب خيلی عالی داريد. اگر توانستيد وبلاگ منو هم بخوانيد؛ مطالب انسان شناسی فیزیکی است. با تشکر