فرهنگ ایران باستان
آرشیو وبلاگ
نویسنده: داریوش کیانی - ۱۳۸٥/۱۱/۱
معضلي كه كمابيش از آغاز راه اندازي اين وبلاگ در سال 2003 گريبان‌گير نويسنده‌ي آن، و چه بسا ديگر وبلاگ‌نويسان بوده، نقل مقالات پژوهشي اين وبلاگ در وبلاگ‌ها و وب‌سايت‌هاي ديگر بدون اشاره به نام و نشان صاحب و نويسنده‌ي اين مقالات است. با توجه به تداوم، بل كه تزايد اين معضل، كه بر بي‌وجداني و بي‌فرهنگي عاملان آن شهادت مي‌دهد، نويسنده به ناچار از ارائه‌ي مقالات پژوهشي در اين وبلاگ دست كشيده و از اين پس تحقيقات خود را تنها در قالب كتاب يا مقالات منتشره در مطبوعات عرضه خواهد كرد.
كتاب‌هايي كه تاكنون منتشر نموده و پس از اين نيز منتشر خواهم نمود، محور و موضوعي جز شناساندن وجوه درخشان و كم‌تر شناخته شده‌ي تاريخ و فرهنگ ايران باستان - بر مبناي اصول و شيوه‌هاي علمي - نداشته است، و برآشفتگي و عصبانيت ايران ستيزان و حاسدان خللي در روند و تداوم آن وارد نخواهد ساخت. نويسنده‌ي اين سطور اميدوار است با تداوم ياري‌ها و راهنمايي‌ها و پشتيباني‌هاي دوستان و همراهان فهيم و ميهن‌پرست خود، بتواند به شيوه‌اي پسنديده و پذيرفتني، به رسالت خود در دفاع و حراست از هويت و جايگاه ايران بزرگ عمل نمايد.
با وجود اين، از اين پس تلاش خواهم كرد كه به طور هفتگي يادداشت‌هايي را درباره‌ي مسائل اجتماعي و فرهنگي و بين المللي روز ايران و پليدكاري‌هاي ايران‌ستيزان در اين وبلاگ ارائه دهم و به بررسي رويدادهاي مهم اين حوزه بپردازم.
داریوش کیانی
نویسنده و پژوهشگر در حوزه تاریخ، ادیان و اساطیر ایران
مطالب اخیر:
کدهای اضافی کاربر :